Wilhelm Kåge kryddhylla

Wilhelm Kåge kryddhylla
Wilhelm Kåge kryddhylla
Wilhelm Kåge kryddhylla
Wilhelm Kåge kryddhylla
Wilhelm Kåge kryddhylla
Wilhelm Kåge kryddhylla
Wilhelm Kåge kryddhylla
Wilhelm Kåge kryddhylla
Wilhelm Kåge kryddhylla
Wilhelm Kåge kryddhylla
Wilhelm Kåge kryddhylla
Wilhelm Kåge kryddhylla
Wilhelm Kåge kryddhylla
Wilhelm Kåge kryddhylla

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

WILHELM KÅGE, (18) kryddhylla, 14 burkar, flintgods med underglasyrblått, Gustavsberg, med följer 4 större kryddkärl, höjd ca 38, samt 55x14 cm

En burk med hörnlagning, nagg förekommer, slitage

750518

2020-03-19