Ray-Ban Clubmaster

Ray-Ban Clubmaster
Ray-Ban Clubmaster
Ray-Ban Clubmaster
Ray-Ban Clubmaster
Ray-Ban Clubmaster
Ray-Ban Clubmaster
Ray-Ban Clubmaster
Ray-Ban Clubmaster

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAY-BAN, modell Clubmaster, 1970-tal, Bausch & Lomb, USA, svart plast samt förgylld metall, numrerade W1115 WTAW, etui ej original

Bruksslitage

750558

2020-03-17