Vinglas slipad dekor

Vinglas slipad dekor
Vinglas slipad dekor
Vinglas slipad dekor
Vinglas slipad dekor
Vinglas slipad dekor
Vinglas slipad dekor

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VINGLAS, 13 st snarlika, 1900-talets mitt, överfång i varierande färger, slipad dekor, höjd ca 19-21

Ett glas m lagning medföljer, någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma

750562

2020-03-17