Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VINGLAS, 13 st snarlika, 1900-talets mitt, överfång i varierande färger, slipad dekor, höjd ca 19-21
Ett glas m lagning medföljer, någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma
750562
2020-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här