Ett par gardiner Firma Svenskt Tenn, Josef Frank

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSEF FRANK, "Loops", gardiner, ett par, Svenskt Tenn, mönstret ritat under 1940-talets början, vardera fodrade med mörkläggningsfunktion, påsydda upphängningskrokar, ca 270 x 170 cm vardera

Smärre slitage, ställvis något blekta, någon enstaka smärre fläck

750575

2020-04-05