Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GRANGE, sängbord, 1 par, betsad körsbär, låda i sargen, skåpsdel, brickmärkta, höjd ca 63, 46x34 cm.
Slitage, repor, skiva med märken.
750589
2020-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här