Hans Bergström golvlampa modell 541
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HANS BERGSTRÖM, golvlampa, modell 541, 1900-talets mitt, för Ateljé Lyktan, gråmålad metall samt mässing, textilskärm, totalhöjd ca 181 cm
Bruksspår, märken, repor, ej funktionstestad, SAV garanterar inte funktionen
750593
2020-03-20