Hans Bergström golvlampa modell 541

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HANS BERGSTRÖM, golvlampa, modell 541, 1900-talets mitt, för Ateljé Lyktan, gråmålad metall samt mässing, textilskärm, totalhöjd ca 181 cm

Bruksspår, märken, repor, ej funktionstestad, SAV garanterar inte funktionen

750593

2020-03-20