OSSIAN GYLLENBERG, olja på duk,
Vollendet
2020-03-16
750597
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
OSSIAN GYLLENBERG (1884-1943): sommarlandskap, olja på duk, signerad, 44,5 x 61 cm.