Robert Blackburn, Strange Instrument

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROBERT BLACKBURN (USA 1920-2003): Strange Instrument, signerad och daterad Rob Blackburn /62. Ed/15. litografi, 32 x 24 cm

750628

2020-04-05