Vikskärm

Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VIKSKÄRM, Kina, 2000-tal, stomme i trä, lackarbete samt relifer i soapstone, höjd ca 283,5 total längd 190 cm

Smärre slitage

750653

2020-03-21