Bestickschatull
Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
BESTICKSCHATULL, 1900-talets första hälft, valnötsfanér, invändigt med lådor, ca 108 delar, besticken märkta stainless Denmark, höjd ca 68, 55x45 cm
Zustandsbeschreibung
bruksslitage, några bestick saknas
750656
2020-03-22