Bestickschatull

Bestickschatull
Bestickschatull
Bestickschatull
Bestickschatull
Bestickschatull
Bestickschatull
Bestickschatull
Bestickschatull
Bestickschatull
Bestickschatull
Bestickschatull
Bestickschatull

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

BESTICKSCHATULL, 1900-talets första hälft, valnötsfanér, invändigt med lådor, ca 108 delar, besticken märkta stainless Denmark, höjd ca 68, 55x45 cm

Zustandsbeschreibung

bruksslitage, några bestick saknas

750656

2020-03-22