Ragnar Ekelund oljemålning Pitkäpaasi, Ryssla

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RAGNAR EKELUND (Finland 1892-1960): Motiv från Pitkäpaasi, Ryssland, monogramsignerad RE, daterad a tergo 1933 samt olja på duk, 47x55 cm

750659

2020-03-22