Bordslampor Kina 1800-tal

Bordslampor Kina 1800-tal
Bordslampor Kina 1800-tal
Bordslampor Kina 1800-tal
Bordslampor Kina 1800-tal
Bordslampor Kina 1800-tal
Bordslampor Kina 1800-tal
Bordslampor Kina 1800-tal
Bordslampor Kina 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, 2 st, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, bojan samt vas borrade för belysning, höjder ca 15-23 cm

Bottennagg, vas med spricka

750681

2020-03-17