ASCHENBRENNER, Lennart , lito
2020-03-17
750687
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): färglitografi, signerad, daterad -89 och numrerad 330/330, bladstorlek 50 x 65 cm.
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.