Barskåp från England

Barskåp från England
Barskåp från England
Barskåp från England
Barskåp från England
Barskåp från England
Barskåp från England
Barskåp från England
Barskåp från England
Barskåp från England
Barskåp från England

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BARSKÅP, vägghängt, "Worlds Greatest Books", 1900-talets andra hälft, mått ca 34x55, djup ca 30 cm

Smärre slitage

750693

2020-03-22