Marie-Louise Ekman

Marie-Louise Ekman
Marie-Louise Ekman
Marie-Louise Ekman
Marie-Louise Ekman
Marie-Louise Ekman
Marie-Louise Ekman

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MARIE-LOUISE EKMAN DE GEER BERGENSTRÅHLE (född 1944), ""En gatas melankoli - de Chirico och Baertling", signerad och daterad 1983 samt numrerad 46/90, färgserigrafi 125 x 91,5 cm

750696

2020-04-05