Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÅP, alt. sidobord, 1920-tal, art déco, mörkbetsad björk, inredd med utdragbara hyllplan, höjd ca 76, 69x41 cm
Slitage, ställvis blekt, mindre avslag/nötningar förekommer
750708
2020-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här