Mindre skåp / sidobord art déco

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅP, alt. sidobord, 1920-tal, art déco, mörkbetsad björk, inredd med utdragbara hyllplan, höjd ca 76, 69x41 cm

Slitage, ställvis blekt, mindre avslag/nötningar förekommer

750708

2020-03-20