Hylla industrimodell

Hylla industrimodell
Hylla industrimodell
Hylla industrimodell
Hylla industrimodell
Hylla industrimodell
Hylla industrimodell

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HYLLA, industrimodell, 1900-talets första hälft, sju hyllplan varav några hyllor med fördelare,

Ej helt ihopmonterad på bild, ställvis rost, bruksslitage, stötmärken förekommer

750711

2020-03-20