Sidenbrodyr

Sidenbrodyr
Sidenbrodyr
Sidenbrodyr
Sidenbrodyr
Sidenbrodyr
Sidenbrodyr

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAVLA, siden, 1900-talets början, brodyr, sannolikt Japan, motiv föreställande lite bro över bäck, ca 177x120 cm

Blekt, ställvis bristningar i broderingen, slitage

750712

2020-03-20