Skeppslampa
Closed
2020-04-26
750713
| Sold for | 1 300 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, 1900-tal, mässing, innerkupa i grönfärgat glas, höjd ca 32 cm
Glaskupa med nagg