Skeppslampa

Skeppslampa
Skeppslampa
Skeppslampa
Skeppslampa
Skeppslampa
Skeppslampa

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKLAMPA, 1900-tal, mässing, innerkupa i grönfärgat glas, höjd ca 32 cm

Glaskupa med nagg

750713

2020-04-26