Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, slädekipage i fylleslag, blyerts och lite täckvitt, osignerad, 26x38 cm
Oramad
750727
2020-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här