Ester Esse Torborg Ottosdotter-Lindberg akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ESTER "ESSE" TORBORG OTTOSDOTTER-LINDBERG (1900-1962): Motiv från Sangfjorden, signerad, akvarell, ca 33x44 cm

750739

2020-03-20