Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ESTER "ESSE" TORBORG OTTOSDOTTER-LINDBERG (1900-1962): Motiv med grenverk mot husfasader, signerad, akvarell, ca 37x27 cm
750741
2020-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här