Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULPTUR, Venus de Milo, sent 1900-tal, gips, höjd ca 57 cm
Ingår i temaauktionen "Grand tour"
Slitage
750745
2020-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här