Olga Smirnova oljemålning

Olga Smirnova oljemålning
Olga Smirnova oljemålning
Olga Smirnova oljemålning
Olga Smirnova oljemålning
Olga Smirnova oljemålning
Olga Smirnova oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLGA SMIRNOVA (född 1954): Höstblomster, signerad, daterad a tergo 2004, olja på duk, 85x92 cm

750765

2020-03-17