Karmstol teak

Karmstol teak
Karmstol teak
Karmstol teak
Karmstol teak
Karmstol teak
Karmstol teak
Karmstol teak
Karmstol teak
Karmstol teak
Karmstol teak

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARMSTOL, 1950-/60-tal, teak, sits av svart konstläder, sitthöjd 43, höjd 72 cm

Något ranglig, smärre slitage och märken

750773

2020-04-05