Jacob Hägg etsning

Jacob Hägg etsning
Jacob Hägg etsning
Jacob Hägg etsning
Jacob Hägg etsning
Jacob Hägg etsning
Jacob Hägg etsning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JACOB HÄGG (1839-1931): "Gustaf III", signerad J Hägg, daterad i trycket 1912, etsning, ca 64x48 cm

750779

2020-03-19