Sekretär 1800-tal
Valmis
2020-03-18
750789
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SEKRETÄR, 1800-tal, fanérad i valnöt, förgyllda beslag med lejonmaskaroner, höjd 143, 100x51 cm
Skador och slitage, lösa delar meföljer