Chokladkoppar

Chokladkoppar
Chokladkoppar
Chokladkoppar
Chokladkoppar
Chokladkoppar
Chokladkoppar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHOKLADKOPPAR MED FAT, 11 st, Rörstrand, 1800-talets slut, förgylld kant, höjd 11,5 cm

Ingår i temaauktionen Décoratif

Slitage

750802

2020-03-28