Engström & Myrstrand ´´Casino"
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SVEN ENGSTRÖM & GUNNAR MYRSTRAND, hallmöbel "Casino", teak, 1960/70-tal, byrådel med två lådor samt del med insats för stenar, stämpelmärkt Tingströms, Bra Bohag, höjd ca 60, 100x45 cm
Smärre slitage, smuts
750805
2020-03-20