Rally sidobord
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SVEN ENGSTRÖM & GUNNAR MYRSTRAND, sidobord "Rally", teak, 1960/70-tal, byrådel med två vita utdragbara lådor samt öppen del, stämpelmärkt Tingströms, Bra Bohag, höjd ca 60, 100x35 cm
Smärre slitage, smuts
750807
2020-03-20