Rally sidobord

Rally sidobord
Rally sidobord
Rally sidobord
Rally sidobord
Rally sidobord
Rally sidobord
Rally sidobord
Rally sidobord

Klubbat för:

950 SEK

1 000 SEK

SVEN ENGSTRÖM & GUNNAR MYRSTRAND, sidobord "Rally", teak, 1960/70-tal, byrådel med två vita utdragbara lådor samt öppen del, stämpelmärkt Tingströms, Bra Bohag, höjd ca 60, 100x35 cm

Smärre slitage, smuts

750807

2020-03-20