Blombord
Valmis
2020-03-17
750833
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
BLOMBORD, 1900-talets början, jugend, vitmålat, höjd 75, 75x28 cm
Senare bemålad, färbortfall, slitage