Schuco bilar

Schuco bilar
Schuco bilar
Schuco bilar
Schuco bilar
Schuco bilar
Schuco bilar
Schuco bilar
Schuco bilar

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCHUCO BILAR, 4 st, 1930-50-tal, bestående av Examico 4001, Akustico 2002, Mirakocar 1001 samt Mirako ambulans, samtliga urverksdrivna, längd ca 11-14 cm

2002 och 4001 saknar vindruta, 4001 med lös ratt, smärre plåt och lackskador

750834

2020-03-22