Golvlampa Italien

Golvlampa Italien
Golvlampa Italien
Golvlampa Italien
Golvlampa Italien
Golvlampa Italien
Golvlampa Italien
Golvlampa Italien
Golvlampa Italien

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPA, 1980-tal, Italien, svartlackerad metall, transformatorn märkt Relco, höjd ca 180 cm

Brukslitage, fotplattan med personnummer

750837

2020-03-21