Klubbat för:
5 200 EUR
6 000 EUR
LISA JOHANSSON-PAPE, GOLVLAMPA, model 2062, Stockmann Orno, 1900-talets mitt, mässingskärm med perforering, skaftet beklätt med plastband, mässingsdetaljer, höjd 145 cm.
Åldersrelaterat slitage
750840
2020-04-19