Golvlampa Orno 2062 design Lisa Johansson-Pape

Klubbat för:

5 200 EUR

6 000 EUR

LISA JOHANSSON-PAPE, GOLVLAMPA, model 2062, Stockmann Orno, 1900-talets mitt, mässingskärm med perforering, skaftet beklätt med plastband, mässingsdetaljer, höjd 145 cm.

Åldersrelaterat slitage

750840

2020-04-19