Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
ELISE BERGMAN (1842-1924), olja på duk, signerad, daterad -05, "Lindesnäs vid Gustavsberg", bildmått 46x97 cm
Krackelyr, mindre fläckar
750842
2020-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här