Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALBERT PETRI (1869-1953), insjölandskap, signerad samt daterad 1899, olja på duk, ca 101x117 cm
Krackelyr
750855
2020-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här