Silverföremål 1800-1900-tal

Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄGARE, SÅSSLEV, BORDSSKEDAR, SUPSKED, TESPINDEL, mm, silver, 18/1900-tal, varierande mästare, mestadels Sverige, silvervikt ca 415 g

Slitage, gravyr

750860

2020-03-18