Peder Knudsen oljemålning

Peder Knudsen oljemålning
Peder Knudsen oljemålning
Peder Knudsen oljemålning
Peder Knudsen oljemålning
Peder Knudsen oljemålning
Peder Knudsen oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PEDER KNUDSEN (1868-1944): Interiör med läsande kvinna, signerad och daterad Peder Knudsen 1922, olja på duk, ca 40x45 cm

750867

2020-03-28