Sven Palmqvist skål Orrefors

Sven Palmqvist skål Orrefors
Sven Palmqvist skål Orrefors
Sven Palmqvist skål Orrefors
Sven Palmqvist skål Orrefors
Sven Palmqvist skål Orrefors
Sven Palmqvist skål Orrefors

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SVEN PALMQVIST, skål, blåtonad glasmassa, Orrefors, signerad "Orrefors Pu 3090/2", längd 17 cm, höjd 8 cm.

Bruksslitage.

750870

2020-03-21