Teleskopkikare

Teleskopkikare
Teleskopkikare
Teleskopkikare
Teleskopkikare
Teleskopkikare
Teleskopkikare
Teleskopkikare
Teleskopkikare
Teleskopkikare
Teleskopkikare
Teleskopkikare
Teleskopkikare
Teleskopkikare
Teleskopkikare

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TUBKIKARE, 2 st, 1800-talets slut, en klädd med läder, den andra med flätat snöre, längd ca 36 respektive 35-71 cm

En kikare med slitage, lockets metall med bortfall, lindningen med skada, en kikare svår att dra ut

750874

2020-04-26