Sittande kvinna oljemålning

Sittande kvinna oljemålning
Sittande kvinna oljemålning
Sittande kvinna oljemålning
Sittande kvinna oljemålning
Sittande kvinna oljemålning
Sittande kvinna oljemålning
Sittande kvinna oljemålning
Sittande kvinna oljemålning
Sittande kvinna oljemålning
Sittande kvinna oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Sittande flicka med brev, bär signatur, olja på duk, ca 64x50 cm

750876

2020-03-28