Skrivbord sengustaviansk stil
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, sengustaviansk stil, fanérat i mahogny, beslag, listverk o fothylsor i mässing, höjd ca 76, 145x76 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre ytskador
750920
2020-03-17