Halsband broscher
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HALSBAND, 5 st., bl a med markasiter resp. med jugendmotiv, LORNJETT, med pärlemorinläggningar, KLOCKKEDJA, RING, HÄNGE, BROSCHER, 2 st., varav en till folkdräkt med förgyllda kläppar, stämplad Ohlson Guldsmedsaffär AB, Växjö 1993, PARFYMFLAKONG, PORTMONNÄ, av pärlemor, delvis silver
750923
2020-03-21