Halsband broscher

Halsband broscher
Halsband broscher
Halsband broscher
Halsband broscher
Halsband broscher
Halsband broscher
Halsband broscher
Halsband broscher
Halsband broscher
Halsband broscher
Halsband broscher
Halsband broscher
Halsband broscher
Halsband broscher
Halsband broscher
Halsband broscher
Halsband broscher
Halsband broscher
Halsband broscher
Halsband broscher

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALSBAND, 5 st., bl a med markasiter resp. med jugendmotiv, LORNJETT, med pärlemorinläggningar, KLOCKKEDJA, RING, HÄNGE, BROSCHER, 2 st., varav en till folkdräkt med förgyllda kläppar, stämplad Ohlson Guldsmedsaffär AB, Växjö 1993, PARFYMFLAKONG, PORTMONNÄ, av pärlemor, delvis silver

750923

2020-03-21