Karmstol sannolikt Värmland

Karmstol sannolikt Värmland
Karmstol sannolikt Värmland
Karmstol sannolikt Värmland
Karmstol sannolikt Värmland
Karmstol sannolikt Värmland
Karmstol sannolikt Värmland
Karmstol sannolikt Värmland
Karmstol sannolikt Värmland
Karmstol sannolikt Värmland
Karmstol sannolikt Värmland
Karmstol sannolikt Värmland
Karmstol sannolikt Värmland

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, 1900-talets första hälft, sannolikt Värmland, skuren dekor, lös sittdyna med klädsel i Josef Franks "Anakreon", sitthöjd ca 42 cm

Brukslitage, smärre fläck

750938

2020-03-17