Ljusstakar 2 par i tenn
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKAR, två par tenn 1900-talet första hälft, bestående av: 1 par kandelabrar för tre ljus vardera 1932, 1 par ljustakar, 1960, höjd ca 29 samt höjd 22 cm
Repor. Märken. Smärre skador.
750941
2020-03-20