Ljusstakar 2 par i tenn

Ljusstakar 2 par i tenn
Ljusstakar 2 par i tenn
Ljusstakar 2 par i tenn
Ljusstakar 2 par i tenn
Ljusstakar 2 par i tenn
Ljusstakar 2 par i tenn
Ljusstakar 2 par i tenn
Ljusstakar 2 par i tenn
Ljusstakar 2 par i tenn
Ljusstakar 2 par i tenn
Ljusstakar 2 par i tenn
Ljusstakar 2 par i tenn

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, två par tenn 1900-talet första hälft, bestående av: 1 par kandelabrar för tre ljus vardera 1932, 1 par ljustakar, 1960, höjd ca 29 samt höjd 22 cm

Repor. Märken. Smärre skador.

750941

2020-03-20