Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HOLGER ALMQVIST (1907-1978): Hamnmotiv från Byxelkrok, signerad Holger Almqvist, olja på duk, ca 60x73 cm
750947
2020-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här