Esaias Thorén
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ESAIAS THORÉN (1901-1981): surrealistiskt landskap med profiler, kyrka och träd, signerad Esaias Thorén, samt daterad 9/5 -33, samt dedikerad a tergo "Till vittnet Ester. Isse och Greta" tusch på papper, bildmått innanför passepartout ca 21,5x28 cm cm
Ej examinerad ur ram
750948
2020-03-20